(050) 496-02-79
(044) 495-02-79
(067) 797-61-37
(093) 044-92-78
Київська обл., Обухів, мкрн Сосновий, 2, офіс 2

Друк книжок

Друк книжок

Книжки в м'якій обкладинці та в твердій палітурці можна надрукувати невеликою кількістю примірників. Сучасні технології цифрового лазерного другу дозволяють друкувати навіть одну книжку з якісними фото і текстом.

 

Книжки в твердій палітурці виглядають більш гідно та мають більший термін служби, але це найдорожчий вид оформлення книжок.

 

М'яка обкладинка набагато дешевша за тверду і скоріше виготовляється, але має певні недоліки: книжка меньш захищена та гірше відкривається.

 

Найчастіше під м'якою обкладинкою мають на увазі незшивне клейове скріплення: аркуші з'єднують між собою та з обкладинкою за допомогою термоклею. Книжки досить добре відкриваються, а аркуші міцно тримаються.

 

Якщо сторінок в книжці не багато, краще зробити з'єднання на скоби.

 

Для виготовлення книжок невеликими накладами якнайкраще підходить цифровий лазерний друк. Він забезпечує високу, майже офсетну, якість тексту і фото, гарну сумісність зображення на двох сторонах аркушу, високу швидкість і низьку вартість друку при невеликих накладах.

 

Різографічний та струменевий друк дають гіршу якість зображення, офсетний економічно виправданий при великих накладах.

 

Найчастіше для друку книжкового блоку використовують білий папір щільністю 80 г/м2. Якщо сторінок дуже багато, то для зменшення товщини можна взяти також менш грубий папір 60 або 70 г/м2.

 

М'яку обкладинку ми виготовляємо з крейдованого паперу щільністю 300 г/м2. Після повноколірного лазерного друку обкладинка ламінується для захисту від пошкоджень.

 

Економічний варіант м'якої обкладинки — друк чорною фарбою на кольоровому або білому папері щільністю 160 г/м2. На деякі видання можна зробити обкладинку з макулатурного картону 220-260 г/м2.

 

Для виготовлення твердої палітурки зображення друкують на тонкому папері, ламінують і клеять на палітурний картон завтовшки 1,5 мм. Сторінки зшивають в зошити, зошити зшивають між собою в книжковий блок, який з'єднується з палітуркою за допомогою форзаців.