(067) 178-37-97
Пишіть нам на воцап/телеграм/вайбер 0671783797

Самокопіювальні бланки

Самокопіювальні бланки

 

Для розрахунку вартості друку вкажіть параметри бланка:

- наклад;

- формат (А4, А5, А6, 1/6 А3 та інші);

- папір (самокопіювальний чи білий офсетний різної товщини 65, 80, 120, 160, 250 гм2),

   для самокопіювального паперу: двошарові, тришарові, чотиришарові, п'ятишарові, універсальні та побажання по кольорам;

- чи потрібна нумерація;

- як склеювати (в блоки для відривання по 100, 150, ... аркушів чи в комплекти по 2, 3, 4, 5 аркушів для самокопірки);

- інші побажання.

 

Відправте Ваше замовлення на і-мейл або на Вайбер

Якщо є макет, додайте його до листа. Якщо макету немає, вкладіть набраний текст, світлини зразків, логотип окремим файлом тощо.

Для друку бланка потрібен файл ПДФ з правильними полями.

Виготовлення нескладного макету входить в ціну.

Термні виготовлення невеликих замовлень - 1 день після оплати і затвердження макету. 

 

Оплата

- безготівкова на рахунок ФОП 2-ї групи без пдв;

- безготівкова на рахунок ТОВ з ПДВ;

- оплата на картку, тільки для клієнтів Приватбанку.

 

Доставка

- Нова Пошта;

- Делівері.

Для відправлення готової продукції Новою Поштою вкажіть місто, № відділення, ПІБ та телефон одержувача. Якщо отримувачем є юрособа, вкажіть ЄДРПОУ, форму розрахунку (готівка / безготівка) та ПІБ особи-отримувача (або на Представника).

 

Самокопіювальні бланки мають суттєві переваги перед бланками на звичайному папері: 

- копії чисті і чіткі; 

- зображення на копіях “не з'їжджає”; 

- копії відрізняються від оригіналу кольором паперу; 

- не витрачається зайвий час, щоб підкласти копіювальний папір або щоб заповнити обидва примірники;

- не витрачаються гроші на копіювальний папір.

 

Самокопіювальні (самокопіюючі) бланки друкуються на особливому папері. Є три види такого паперу: верхній, середній та нижній.

Верхній містить в собі мікрокапсули з фарбою. Вони такі дрібні, що побачити їх можна тільки в мікроскоп. Коли на верхній шар чимось натискають, фарба витікає і, якщо попадає на нижній шар, то залишає на ньому зображення. Для цього на лиці нижнього шару знаходиться адсорбент, який вбирає фарбу, і від цього це місце чорніє. Середній шар має і мікрокапсули і адсорбент, от же може працювати і як нижній, і як верхній шари.

 

Найчастіше використовують двошарові самокопіюючі бланки. Найдешевше їх робити з білого верхнього білого та кольорового нижнього шару. Кольори самокопіювального паперу бувають такі: жовтий, зелений, блакитний, рожевий.

Двошарові самокопіювальні бланки   Тришарові самокопіювальні бланки   Чотиришарові самокопіювальні бланки

Коли виникає потреба виписати документи в трьох примірниках, використовують усі три види самокопіюючого паперу.

Якщо є необхідність заповнити одночасно чотири екземпляра, то роблять такий “сендвіч”: верхній — середній — середній — нижній. Оригінал і всі копії можна зробити різного кольору.

 

В деяких випадках дешевше буде зробити бланки тільки з середнього вида. Користувач самостійно буде відривати необхідну кількість аркушів.

 

Для зручного користування самокопіювальні бланки склеюють в книжечки (блоки). Наприклад, двошарові по 100 або 200 аркушів, тришарові по 150. Наша друкарня використовує для цього особливий клей, який наноситься тонким пластом і залишається гнучким після застигання. Бланкові блоки не розвалюються, але при цьому аркуші легко відокремлюються.

 

Як було написано вище, самокопіюючий папір чорніє від тиску (чорніє нижній або середній шар, коли зверху є середній або верхній). Тому самокопіювальні книжечки захищають картонними обкладинками. Найчастіше обкладинки роблять і зверху, і знизу.

 

Другий популярний варіант склеювання — це виготовлення комплектів з двох, трьох, чотирьох чи більше аркушів без картонних обкладинок. Ви отримаєте стосик аркушів, які з'єднані між собою по 2, 3 або 4 аркуша. У такий спосіб часто скріпляють нумеровані бланки.

Проклейка в комплекти   

      

Також зшивають аркуші на скобу. Наприклад, продавець виписує квитанції та корінці до них. Квитанції (оригінали) продавець віддає покупцям, а корінці (копії) залишає у себе, зшитими між собою. Для більш зручного відокремлення оригіналу робиться дірко́вання (перфорація).

 

Зшивання самокопіювальних бланків в квитанційні книжки.
Окладинку підкладають під останній чистий аркуш-копію, заповнюють оригінал, відривають оригінал. Усі копії залишаються зшитими в книжку.

Квитанційні книжки

 

Як правильно заповнювати самокопіювальні бланки?

 

Перший спосіб. Відокремте потрібну кількість аркушів від блоку або візьміть один комплект, покладіть на тверду поверхню і заповніть ручкою або олівцем. 

 

Другий спосіб. Відірвіть картонну обкладинку від блоку, підкладіть її під необхідну кількість папірців, заповніть і від'єднайте виписані документи від блоку.

 

Самокопіювальні бланки коштують дорожче бланків на звичайному папері, але з ними Ви збережете час і не будете мати зайвий клопіт.

 

Замовляйте бланки з вдрукованими реквізитами. Це заощадить час при заповненні, а також суттєво зменшить кількість помилок і кількість зіпсованих документів.
Бланки з реквізитами

 

Види бланкової продукції, які виготовляє Друкарик на самокопіюючому папері: накладна, товарний чек, рахунок офіціанта, квитанція, акт, договір, декларація, відомість, наряд, замовлення, рахунок-фактура, платіжне доручення, товарно-транспортна накладна (ТТН), розрахунок, касова книга, папір для нотаток, Рецептурний бланк Ф-1 самокопіювальний, Посвідчення про якість зерна (форма 42).