(067) 178-37-97
Пишіть нам на воцап/телеграм/вайбер 0671783797

Корисна інформація по виготовленню книжок

Корисна інформація по виготовленню книжок

ОБОВЯЗКОВІ ПАРАМЕТРИ, які необхідно узгодити з клієнтом при замовленні друку книжок:
- наклад;

- формат;

- кількість сторінок;

- тверда палітурка чи м'яка обкладинка;
- ламінація глянцева (усталено) чи матова;

- чи потрібен ISBN;

- кількість кольорових сторінок і як вони розташовані - одним блоком чи розкидані по тексту (для розрахунку вартості кольорового друку потрібно бачити макет);
- в якому стані макет обкладинки і тексту (найпоширеніший варіянт: клієнт присилає готовий (або майже) для друку макет тексту і надає фото і текст для виготовлення макету обкладинки).

ДОДАТКОВІ параметри / особливості:

- лясе;
- кольорові форзаци;
- скругління корінця (від 500 сторінок тверда паілтурка).

Ціни в прайсі на книжки стандартніх форматів, на всіх сторінках білі поля. Друк нестандартних форматів а бо друк книжки без білих полів буде коштувати трохи дорожче і може знадобитися додатковий час на виготовлення пробних примірників. Правильні макети з друком зображення до краю сторінки можуть зробити тільки досвідчені дизайнери. Якщо зображення доходить до краю сторінки треба робити випуски 3-4 мм за лінію різання і відступ від краю сторінки до суттєвих елементів дизайну 10 мм.
В книжках з білими полями ми можемо трохи змінити розмір полів - збільшити чи зменшити. В книжках без білих полів ми не можемо таке зробити. 

 

В ціну входить виготовлення нескладного макета обкладинки - від вас якісне фото і текст. Логотипи мають мати прозорий фон. Складні макети обкладинки (додаткові фото, графіка, підбирання шрифтів, пошук малюнків, колажи тощо) виготовляємо за додаткову оплату, якщо у дизайнера є час.

Складні обкладинки - 200 грн за годину роботи дизайнера.

Прості обкладинки - це тло + назва книжки + автор + ISBN + логотип (якісні файли надає замовник) . Все інше - складні обкладинки. Якщо замовник надасть ЯКІСНІ світлини, виготовлення макету на займе багато часу і буде коштувати недорого.

Щоб перевірити якість фото, збільшіть його на екрані компа до масштабу 200 % - Ви побачите дефекти, якщо вони є.

Макет обкладинки присилайте в ПДФ одним файлом (задня сторінка, корінець, передня сторінка). Шрифти мають бути вбудовані (або переведені в криві). Фон має бути окремим шаром від тексту і графіки, що би могли його розтягнути за необхідності.

Всі світлини перед друком ми переводимо в CMYK. Бажано одразу надсилати в CMYK. Кольори на екрані компа і на папері після друку трохи відрізняються. В файлах з інтернету, які переважно зроблені в моделі RGB, після переведення в CMYK часто змінюються  кольори.

Логотип має бути з прозорим фоном, якщо треба його поставити на якесь тло. Якщо тло біле, то фон логотипу може бути білим.

Якщо у Вас особливі шрифтом, присилайте файл КорелДро з переведеними в криві шрифтами або ПДФ з вбудованими шрифтами або текст без форматування і файл шрифта.

Обов’язково не зливайте фон з текстом, щоб ми могли виправити відступи та розміри.

 

Можемо надрукувати пробний примірник. Він буде на 450 грн дорожче. Додрукувати решту накладу буде коштувати на 450 грн дешевше (за умови, що не будемо вносити зміни в макет при друці решти накладу).

  

Вартість кольорового друку книжкового блоку залежить від заповненості сторінок. Для розрахунку треба бачити макет. Дешевше надрукувати більшість сторінок на монохромному принтіре і зробити кольорову вставку (в кінці або в середині м'якої книжки або в одному з зошитів твердої).

 

Для книжки накладом 1-2 шт, яку друкують для читання (не для подарунка) - можемо запропонувати палітурку з матеріялу без тиснення. На палітурку наклеїмо наліпку  з назвою книжки. Знижка 200 грн - ми економимо на виготовленні макета обкладинки.

 

Добрий день.
Для розрахунку вартості друку книжок надішліть і-мейл zakaz@drukaryk.com або на вайбер / телеграм / воцап 0671783797 такі параметри:

- наклад;

- формат (А4, А4-, В5, А5 або інший);

- загальна кількість сторінок;

- кількість кольорових сторінок і як вони розташовані - одним блоком чи розкидані по тексту (для розрахунку вартості кольорового друку потрібно бачити макет) ;

- тверда палітурка чи м'яка обкладинка;

- чи потрібен ISBN;

- додаткові параметри та особливості.

Якщо є макет, додайте його до листа. Якщо макету немає, вкладіть набраний текст, фото чи малюнок на обкладинку тощо.

Ми розрахуємо вартість і термін виготовлення та напишемо або зателефонуємо Вам.

 

Вартість присвоєння коду ISBN

1) Якщо в книжці вказуємо наклад не більше 100 примірників - вартість присвоєння коду 350 грн і 4 примірника ми зобов'язані відправити в бібліотеки відповідно до по списку Книжкової палати України. 

2) Якщо в книжці вказуємо наклад понад 100 примірників - вартість присвоєння коду 550 грн і 9-10 примірників - обов'язкова розсилка (для економічної та художньої літератури - 9 прим., для іншої - 10).
Це без розсилки Президенту, ВРУ, КМУ, але можемо надіслати і їм ще 3 примірника за вашим бажанням.

Обов'язкові примірники друкуються за рахунок замовника.
В цю ціну крім вартості коду і вартості поштової пересилки входить виготовлення макету 2 і останньої сторінки, код УДК, авторський знак.

 

На лівому фото - так розкриваються книжки термобіндер А5 на папері з волокнами, паралельними корінцю. На правому - волокна перпендикулярно корінцю.

Статті

Статей немає.