Книжка в твердій палітурці

Друк книжок в твердій палітурці. Аркуші зшиваються нитками в зошити, зошити в книжковий блок, який за допомогою форзаців приклеюється до твердої палітурки. До 1100 сторінок. Ламінація захищає кольорову палітурку від витирання і пошкоджень.

 

Друк книжок в м'якій обкладинці

Виготовлення книжок у м'якій обкладинці, склеювання на термобіндері. Від 100 до 700 сторінок на папері 80 г. Кольорова ламінована обкладинка, зазвичай, на крейдованому папері 300 г.

 

Зшивання книжок на скоби

 Виготовлення книжок у м'якій обкладинці, зшивання на дві скоби. До 120 сторінок на папері 80 г. 

 

Друкуємо з pdf, конвертуємо Ворд в pdf

Коректна конвертація з Ворду в ПДФ можлива для правильно набраного тексту.

Як набирати текст книжки в Ворді або ОпенОфісі

Наклад (тираж)

Від 1 до 400 примірників.

Термін виготовлення

2-3 дні для невеликих накладів (за наявності макета).
Для більших накладів - в залежності від завантаження. 

Оплата

Безготівковий платіж на рахунок.

Доставка

Новою поштою.

Нас рекомендують

ISBN

Як замовити

Присилайте макет на вайбер / воцап / телеграм / і-мейл.
Вкажіть параметри книжки:
- наклад,
- формат,
- кількість сторінок чорно-білих і кольорових,
- тип палітурки,
- інше.
Ми розрахуємо вартість і термін виготовлення та напишемо Вам або зателефонуємо.

Нескладний макет обкладинки (тло + текст) зробимо безкоштовно. Від Вас якісне фото та текст.
Вартість переробки тексту набраного в doc або docx залежить від Ваших вимог до дизайну та від правильності набору тексту. 
Якщо текст був набраний правильно, безкоштовно виправимо поля і зробимо нумерацію сторінок.

Додаткові послуги

- ISBN та бібліотечні коди;
- доопрацювання макета тексту (зміст, нумерація сторінок, поля тощо);
- виготовлення складного макету обкладинки;
- кольорові вставки;
- кольорові форзаци;
- ляссе;
- друк на щільнішому папері: 100, 120, 160 г;
- суперобкладинка.

Обмеження

Чорно-білі сторінки ми друкуємо на сучасному лазерному принтері Konika minolta 1100 PRO.
Якість друку фотографій близька до якості офсетного друку. Якщо потрібно, вишлемо зразок друку фото по і-мейл або листом Укрпошти.

При лазерному друці папір сильно нагрівається, його вологість зменшується, тому аркуші свіженадрукованої книжки йдуть хвилями. Ці хвилі з часом зменшуються.

Для невеликих накладів лазерний друк - єдиний варіант якісного друку (офсетним способом друкують від 500-1000 примірників).

Обкладинки ми друкуємо на кольоровому лазерному принтері Konika. Для ламінації використовуємо спеціальну плівку для лазерного друку 22 мкрн. На жаль, навіть найкращі плівки для ламінації можуть відставати від задрукованого на принтері паперу в місці сгинання. Чим більше фарби (тонеру), тим більше ймовірність відставання ламінації. Особливо проблемними є чорні обкладинки.

Тверді палітурки в малотиражних друкарнях збираються руками (автоматизація можлива тільки при великих накладах), тому розміри палітурок різних примірників одного накладу можуть відрізнятися. Ця похибка майже не помітна.

Вимоги до макетів

Для тих, хто має досвід макетування книжок

***

Книжки в м'якій обкладинці та в твердій палітурці можна надрукувати невеликою кількістю примірників. Сучасні технології цифрового лазерного другу дозволяють друкувати навіть одну книжку з якісними фото і текстом.

Книжки в твердій палітурці виглядають більш гідно та мають більший термін служби, але це найдорожчий вид оформлення книжок.

М'яка обкладинка набагато дешевша за тверду і скоріше виготовляється, але має певні недоліки: книжка меньш захищена та гірше відкривається.

Найчастіше під м'якою обкладинкою мають на увазі незшивне клейове скріплення: аркуші з'єднують між собою та з обкладинкою за допомогою термоклею. Книжки досить добре відкриваються, а аркуші міцно тримаються.

Якщо сторінок в книжці не багато, краще зробити з'єднання на скоби.

Для виготовлення книжок невеликими накладами якнайкраще підходить цифровий лазерний друк. Він забезпечує високу, майже офсетну, якість тексту і фото, гарну сумісність зображення на двох сторонах аркушу, високу швидкість і низьку вартість друку при невеликих накладах.

Різографічний та струменевий друк дають гіршу якість зображення, офсетний економічно виправданий при великих накладах.

Найчастіше для друку книжкового блоку використовують білий папір щільністю 80 г/м2.

М'яку обкладинку ми виготовляємо з крейдованого паперу щільністю 300 г/м2. Після повноколірного лазерного друку обкладинка ламінується для захисту від пошкоджень.

Економічний варіант м'якої обкладинки — друк чорною фарбою на кольоровому або білому папері щільністю 160 г/м2. На деякі видання можна зробити обкладинку з макулатурного картону 220-260 г/м2.

Для виготовлення твердої палітурки зображення друкують на тонкому папері, ламінують і клеять на палітурний картон завтовшки 1,5 мм. Сторінки зшивають в зошити, зошити зшивають між собою в книжковий блок, який з'єднується з палітуркою за допомогою форзаців.